Czytaj więcej: Uwaga! Informacja

Program Czyste Powietrze 2.0 to program dotacji na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu: do 30 tys. zł w podstawowym poziomie dofinansowania i do 37 tys. zł w podwyższonym.

 

Czytaj więcej: Uwaga! Informacja

Uprzejmie informuję, że spotkanie informacyjne dot. Programu Czyste Powietrze, które miało odbyć się 22.09.2021r. w Gminnym Centrum Kultury i bibliotece w Czarnej Dąbrówce zostało odwołane.

 

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dot. Programu Czyste Powietrze

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 22.09.2021 godzinie 15:30 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ul. Bytowska 10.

 

Czytaj więcej: Dyżury konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza na dyżuru konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze” w miesiącu sierpniu :

 

Czytaj więcej: Dyżur konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza 28 lipca 2021 roku na dyżur konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”, w godzinach: 10:00 - 15:00.

 

Czytaj więcej: Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza 14 lipca 2021 roku na dyżur konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”, w godzinach: 10:00 - 15:00.

 

Czytaj więcej: Informacja

Zgodnie z wnioskiem, który składają Państwo w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce o zaświadczenie do progu podwyższonego informuję, iż do końca  31.07.2021 jest brany rok dochodowy 2019.

 

Czytaj więcej: Punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze

Skontaktuj się z doradcą i umów na spotkanie w  Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce. Wsparcie finansowe można uzyskać na:

 

Czytaj więcej: Zmiany w programie „Czyste Powietrze”

1 lipca 2021 r. wchodzi w życie nowa wersja programu „Czyste Powietrze”, uwzględniająca wycofanie dotacji na kotły węglowe (od 1 stycznia 2022 r.), zwiększenie progów dochodowych w części drugiej programu (podwyższony poziom dofinansowania)