Czytaj więcej: Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

To niezwykła i wzruszająca uroczystość dla nas i ośmiu par małżeńskich z naszej Gminy, którym wręczyliśmy medale z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego.

 

Czytaj więcej: Dyżur Karetki w Czarnej Dąbrówce

W ostatnim czasie Minister Zdrowia zatwierdziła plan dla naszego województwa, zwiększając liczbę karetek do 113, w tym 85 całodobowych. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Informacja o konkursie „Piękna Wieś Pomorska 2024” oraz „Piękna Gmina 2024”

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka serdecznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konkursach dotyczących najbardziej zadbanych wsi, zagród rolniczych i nierolniczych oraz działek rekreacyjnych.

 

Czytaj więcej: Porządek II Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Porządek II Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 16 maja 2024 roku (czwartek) o godzinie 13.30 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Dnia Strażaka

W dniu św Floriana –  patrona strażaków przekazujemy wszystkim Druhnom i Druhom Strażakom  z ochotniczych straży pożarnych i państwowej straży pożarnej najserdeczniejsze życzenia, wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie.

 

Czytaj więcej: Szanowni Mieszkańcy Gminy Czarna Dąbrówka

Przez okres minionej, mojej  obecnie 5 letniej kadencji jako Wójt Gminy miałem przyjemność pracować dla Was, podejmując wyzwania i decyzje mające na celu poprawę jakości życia naszej przestrzeni publicznej.

 

Czytaj więcej: Życzenia Wielkanocne 2024

Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy wszystkim mieszkańcom najserdeczniejsze życzenia Wesołego Alleluja oraz wszelkiej pomyślności.

 

Czytaj więcej: Oświadczenie Wójta Gminy

Oświadczenie Wójta Gminy w sprawie reportażu o instalacji hodowlanej w miejscowości Nożynko, który był wyświetlony 8 marca 2024 roku o godzinie 20.15 w programie TVP1.

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa składamy Sołtysom i Członkom Rad Sołeckich najlepsze życzenia  i podziękowania za pełną zaangażowania pracę na rzecz lokalnej społeczności.