Czytaj więcej: Gmina Czarna Dąbrówka

Miło nam poinformować że Gmina Czarna Dąbrówka zajmuje 13 miejsce w Polsce pod względem liczby urodzeń.  Nasza "kraina miłości" Jest na pierwszym miejscu w powiecie i znajduje się w ogólnopolskiej czołówce.

 

Czytaj więcej: Dożynki Gminne 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dożynki Gminne 04.09.2021 do Rokit, które rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 13:00 w Kościele p.w. Św. A. Boboli, a następnie barwny korowód dożynkowy przejdzie na plac przy jeziorze.

 

Czytaj więcej: Ach co to był za tydzień……

W ostatni tydzień sierpnia członkowie Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych „ Siła Dębu” wraz ze swoimi rodzinami wybrali się na wycieczkę w Tatry.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy do Mobilnego Punktu Szczepień

W dniu 3 września 2021 r. w ramach programu "Szczepimy się z OSP" zawita do naszej gminy Czarna Dąbrówka Mobilny Punkt Szczepień. Wszyscy chętni będą mogli zaczepić się przeciwko COVID-19.

 

Czytaj więcej: Dożynki Gminy Czarna Dąbrówka

Zapraszamy na Dożynki Gminy Czarna Dąbrówka, które w tym roku rozpoczną się 4 września 2021 roku o godzinie 13.00 od uroczystej mszy św. w Kościele p.w. Św. Andrzeja Boboli w Rokitach.

 

Czytaj więcej: Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2021

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, zapraszam do uczestnictwa w Konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2021. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Dożynek Gminnych, które odbędą się dnia 4 września 2021 r na placu wiejskim (przy jeziorze) w Rokitach.

 

Czytaj więcej: Wyniki etapu gminnego konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021” oraz „Piękna Wieś 2021”

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został gminny etap konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021” oraz „Piękna Wieś 2021”.

 

Czytaj więcej: Akumulator Społeczny w Powiecie Bytowskim - dotacje do 6000 zł

Zachęcamy do udziału w konkursie grantowym nowy Akumulator Społeczny, dofinansowanym w ramach Programu NOWEFIO.

 

Czytaj więcej: Ankieta „Uzależnienia na terenie Gminy Czarna Dąbrówka”

W związku z Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie gminy Czarna Dąbrówka. Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety. Ma ona charakter anonimowy i służy poznaniu opinii społeczności lokalnej na temat problemów z uzależnieniami występującymi w gminie.