db241e7ad945762b020c073daed78234.jpg

W związku z licznymi zapytaniami w sprawie działalności Rady Gminy Czarna Dąbrówka, chciałbym poinformować, iż Rada Gminy nie zaprzestała swojej działalności mimo wprowadzenia  Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020roku, na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii.

 Jednak stosując się do nakazów i w trosce o zdrowie mieszkańców, pracowników Urzędu Gminy i członków Rady Gminy, w miesiącu kwietniu ograniczyliśmy  bezpośrednie kontakty  do minimum.

Przewodniczący komisji nie zwoływali posiedzeń, a ja nie zwoływałem sesji Rady
Gminy. Pomimo tego przez cały ten czas radni nie zaprzestali wypełniać swoich ustawowych obowiązków i korzystając z komunikacji elektronicznej składali wnioski, zapytania i interpelacje do Wójta Gminy, starając się na bieżąco pomagać w rozwiązywaniu problemów mieszkańców.

Obecnie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności wznawiamy, na ile to możliwe, normalne funkcjonowanie Rady Gminy.

 W tym tygodniu odbędą się pierwsze posiedzenia komisji stałych rady, a na dzień 19 maja 2020 roku, na godzinę 15-stą, zwołałem Sesje Rady Gminy, która odbędzie się  na dużej sali GCKiB w Czarnej Dąbrówce.

Informuje również, iż  zapytania, wnioski oraz petycje można przesyłać do Rady Gminy Czarna Dąbrówka zarówno w sposób tradycyjny jak i za pomocą środków elektronicznego przekazu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przy czym forma elektronicznego kontaktu jest najbardziej preferowana w obecnej sytuacji).

 

Przewodniczący Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Tomasz Naderza