Czytaj więcej: Halo! my już znamy laureatów eliminacji szkolnych

Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy na galę finałową kolejnej edycji Festiwalu Talentów w Czarnej Dąbrówce. Już 01 grudnia o godzinie 17:00 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: 11 listopada

11 listopada cała Polska świętowała 105. rocznicę odzyskania niepodległości. My także uczciliśmy ten dzień. Nie brakowało zadumy, wzruszenia, ale także uśmiechów i radości! Dziękujemy, że tego dnia byliście z nami.

 

Czytaj więcej: Święto Niepodległości w GCKiB

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wspólne, coroczne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Bliskie spotkania teatralne 2023

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy dostarczyli nam tak silnych wrażeń scenicznych, tym, którzy byli obecni podczas spektakli, warsztatów, koncertów.

 

Czytaj więcej: Bliskie Spotkania Teatralne

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Bliskie Spotkania Teatralne, które odbędą się 27-29 października, czyli już w ten piątek i sobotę w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Bliskie spotkania teatralne

Każdego dnia otrzymujemy okazje. Korzystamy nich, albo przechodzimy obok nie pozwalając im zaistnieć w naszym życiu. My kochamy stwarzać Wam okazje!

 

Czytaj więcej: Dyskoteka w klimacie PRL?

Zapraszamy wszystkich na Dyskotekę w klimacie PRL?, która odbędzie się 25 listopada o godzinie 20.00 w Sali GCKiB.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Talentów !

Grasz na instrumencie, śpiewasz? Recytujesz? Potrafisz naśladować różne głosy, może wykonujesz sztuczki ze swoim psiakiem? Tańczysz, malujesz, szkicujesz? A może szpagat to dla Ciebie bułka z masłem?