Czytaj więcej: Do wszystkich pasjonatów kultury i sztuki!

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ogłasza nabór na wolne stanowisko: instruktor ds. kulturalno-oświatowych! Chcesz pracować w kreatywnym zespole?

 

Czytaj więcej: Miłośnicy tańca!

Mamy dla Was coś specjalnego! Rusza nabór na warsztaty tańca współczesnego z elementami baletu i akrobacji. Zajęcia prowadzone będą dla grup wiekowych:

 

Czytaj więcej: Za nami letni sezon plenerowy!

Zobaczcie ile uśmiechów i emocji gościło na Waszych twarzach! Dziękujemy, że mogliśmy liczyć na Waszą obecność! Teraz zapraszamy do naszych obiektów. Przygotowujemy dla Was atrakcyjną ofertę kulturalną!

 

Czytaj więcej: Animator Poszukiwany!

Jesteś kreatywny? Masz masę energii i ciekawych pomysłów jak ją wykorzystać? Warsztaty artystyczne to Twoja pasja? Pleciesz ze sznurków, tworzysz ścienne dekoracje, malujesz, lepisz z gliny, tworzysz wiklinowe kosze, a może własnoręcznie wykonujesz rzeźbione figurki?

 

Czytaj więcej: Zajęcia gry na instrumentach

Instrumentaliści!!! Ruszamy z naborem na zajęcia gry na instrumentach! Do wyboru:

 

Czytaj więcej: Gminne Centrum Kultury i Biblioteka zaprasza na zajęcia w świetlicach

Już niebawem zajęcia pszczelarskie i papieroplastyka. Planujemy także warsztaty stolarskie, las w słoiku, warsztaty malarskie, eksperymenty, animacje, sensoplastyka :) oj będzie się działo :) Zapraszamy

 

Czytaj więcej: Piknik Seniorów za nami!

Zobaczcie jak bawili się seniorzy w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu. Na scenie w niezwykle charyzmatycznym występie zaprezentowały się "Złote Rybki" z Ustronia Morskiego. Do tańca przygrywał Pan Andrzej.

 

Czytaj więcej: Jarmark Pomorski w Czarnej Dąbrówce za nami!

Zobaczcie ile uśmiechów i pozytywnych emocji gościło tego dnia na Waszych twarzach! Ogromne uściski kierujemy przede wszystkim do wystawców, którzy wspólnie z nam stworzyli kolejny Jarmark Pomorski.