Czytaj więcej: Twórczość jest sumą chęci i zaangażowanego serca

Za nami wernisaż, będący podsumowaniem tegorocznego "Dzikiego Pleneru". W przeciągu ostatnich dwóch tygodni Dom Pracy Twórczej i Rzemiosł Dawnych w Mikorowie stał się domem artystów plastyków, którzy w zaciszu jego ścian tworzyli pejzaże, portrety, abstrakcje...

 

Czytaj więcej: Kolejne działanie warsztatowe!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pewną czarodziejką, która w swoim magicznym świecie plecie, plecie, plecie.... Magdalena Korbuszewska - miłośniczka naturalnych plecionek, specjalizująca się w wiklinie. Od 2017 roku prowadzi warsztaty plecionkarskie, w 2019 roku uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie koszykarz plecionkarz.

 

Czytaj więcej: Targ kaszubski w Jasieniu

Kochani, szykujemy dla Was kolejną, piękną okazję do spotkania!! Już 15.08. widzimy się w Jasieniu na Targu Kaszubskim. Rezerwujcie termin! Zaczynamy o godz. 14.00.

 

Czytaj więcej: Warsztaty malarskie w ramach Dzikiego Pleneru w Mikorowie

Warsztaty malarskie w mikorowskim Ogrodzie Sensorycznym pod okiem malarzy: Longiny Wysockiej, Agnieszki Żal, Aleksandra Stolickiego oraz Klaudii Gołębiewskiej przyniosły cudowne efekty. Uśmiechów radości nie było końca! Spójrzcie sami!.

 

Czytaj więcej: Dziki Plener w Mikorowie trwa w najlepsze

W czwartek Dom Pracy Twórczej i Rzemiosł Dawnych odwiedzą chętni, by sprobować swoich malarskich sił pod okiem artystów malarzy. A my już dziś zachęcamy Was do zarezerwowania terminu na 13. dzień sierpnia, by wspólnie z twórcami podziwiać wszystko to, co wyjdzie spod ich pędzla.

 

Czytaj więcej: Folk w Ogródku!

Impreza, która odbyła się w ramach urodzin Wojsława w dniach 31.07-01.08. w Mikorowie! Pierwszy dzień rozpoczęliśmy warsztatami śpiewu tradycyjnych pieśni ukraińskich z Tetianą Sopilką zorganizowanych przy współpracy z zespołem Michalove...

 

Czytaj więcej: Targ kaszubski w Jasieniu

Z radością zawiadamiamy, że 15 sierpnia 2020r. na placu przy Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbędzie się TARG KASZUBSKI! Szczegóły wydarzenia podamy wkrótce - śledźcie więc naszego fanpage i stronę internetową!

 

Czytaj więcej: Targ Ludowy w Nożynie

Cudowni wystawcy, przepiękne rękodzieło, przepyszna zupa kurkowa przygotowana przez kucharza Sebastiana Hebla z restauracji Cooking&Events z Czarnej Dąbrówki, moc uśmiechów i pozytywnej energii w naszej warsztatowej Ludowej Rękodzielni. Wszystko to podczas minionego Targu Ludowego w Nożynie. Spójrzcie sami!