Czytaj więcej: Yach Music Festival Nożyno 2024

Widzimy się już 20 lipca pod sceną w Nożynie! Zapraszamy kluby motocyklowe, fotograficzne i przede wszystkim miłośników mocnych brzmień! Yach Music Festival powraca w wielkim stylu!

 

Czytaj więcej: Widowisko sobotkowe - Sobótka w czarnej Dąbrówce 2024

Wracamy myślami wciąż do Sobótki w Czarnej Dąbrówce. Co roku z utęsknieniem czekamy na widowisko i co roku przyciąga coraz większą publiczność. Dziękujemy, że nasza praca może owocować, z roku na rok coraz piękniejszymi efektami.

 

Czytaj więcej: Letnie półkolonie dla dzieci

Nie macie pomysłu na wakacje dla swoich dzieci? Przychodzimy z pomocą! Zapraszamy na półkolonie, które współorganizujemy z Generator Zdrowia ! Zapraszamy do zapisów! Wakacje czas zacząć!

 

Czytaj więcej: Wakacje z GCKiB

Czeka na Was moc atrakcji ! Festivale, animacje, warsztaty, wycieczki, półkolonia ! Do zobaczenia. Uwaga, zapisy na wycieczki tylko po pojawieniu się odrębnych plakatów 690277105

 

Czytaj więcej: Sobótka w Czarnej Dąbrówce

Za nami Noc Sobótkowa nad jeziorem w Czarnej Dąbrówce. Cieszymy się, że byliście z nami. Przed nami kolejne wydarzenia. Już 6 lipca Biesiada Kaszubska w Jasieniu, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Czytaj więcej: Noc Sobótkowa 2024

Uwaga! ze względu na złe prognozy pogody "Noc Sobótkową" robimy już w piątek (21.06) godziny i program pozostają bez zmian. Zapraszamy!

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na Sobótkę

Już dziś zapraszamy na niezwykły, magiczny wieczór! Tak tak! Chodzi tu właśnie o Sobótkę, która jak co roku odbywa się w Czarnej Dąbrówce nad jeziorem! Nie zabraknie dobrej zabawy!

 

Czytaj więcej: Wakacyjna Świetlica dla Malucha

GCKiB ogłasza nabór do Wakacyjnej Świetlicy dla Malucha, dla dzieci w wieku 3-6 lat. Świetlica będzie czynna od 24.06-27.07 w godz: 6:30-15:30. Miejsce: Budynek Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce.