Czytaj więcej: Zapraszamy na Sobótkę

Już dziś zapraszamy na niezwykły, magiczny wieczór! Tak tak! Chodzi tu właśnie o Sobótkę, która jak co roku odbywa się w Czarnej Dąbrówce nad jeziorem! Nie zabraknie dobrej zabawy!

 

Czytaj więcej: Wakacyjna Świetlica dla Malucha

GCKiB ogłasza nabór do Wakacyjnej Świetlicy dla Malucha, dla dzieci w wieku 3-6 lat. Świetlica będzie czynna od 24.06-27.07 w godz: 6:30-15:30. Miejsce: Budynek Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Gminny Dzień Dziecka

Za nami najcudowniejszy dzień w roku, dzień pełen uśmiechów, dobrej zabawy, mnóstwa radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Ależ się działo w Czarnej Dąbrówce!

 

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Czarnej Dąbrówce

Zapraszamy serdecznie na Dzień Dziecka do Czarnej Dąbrówki. Czeka na Was moc atrakcji.

 

Czytaj więcej: Koncert Disneya

24 maja w naszych murach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- Koncert Grupy Wokalnej, która przygotowała najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya.

 

Czytaj więcej: Spektakl

23 maja w murach GCKiB odbył się niezwykle emocjonujący, momentami wręcz szokujący i tak prawdziwy, życiowy spektakl, w którym przenikał się czas starożytny ze współczesnym.

 

Czytaj więcej: Ptaki i Ptaszki Polne

Za nami kolejna edycja konkursu recytatorskiego Ptaki i Ptaszki Polne. W tym roku ponownie Komisja wysłuchała ciekawych i oryginalnych interpretacji prozy i poezji w wykonaniu 35 uczestników konkursu z gminy Czarna Dabrówka.

 

Czytaj więcej: Stand-Up Czarna Dąbrówka Kuba Dąbrowski

Idziemy za ciosem! Oto kolejna świetna propozycja dla Was! Co powiecie na ogromną dawkę humoru? Stand UP - Kuba Dąbrowski w programie pt. "Bez przekleństw"