Mamy nadzieję, że zarezerwowaliście czas na sobotnie folkowe granie w Ogrodzie Sensorycznym w Mikorowie!! Jeśli nie, z pewnością przekona Was moc atrakcji i dobrych brzmień!! Widzimy się już 31.07. Start o godz. 17.00.

Plan imprezy:

SCENA:

- 17.00 - występ grupy warsztatowej w ramach warsztatów śpiewu tradycyjnego

- 18.00 - koncert Anima i Bębny -

Gdy dźwięk mis kryształowych splata się z dźwiękiem głosu śpiewaczki, ANIMA zabiera słuchaczy w inną przestrzeń – przestrzeń światła.

Zapraszam na koncert mis kryształowych, mis tybetańskich, dzwonków koshi i innych instrumentów wysokowibracyjnych z towarzyszeniem mojego głosu. Charakteru głębi i zbliżenia do tego co pierwotne nadadzą bęben obręczowy (szamański), baraban oraz oraz instrumenty perkusyjne. Na koncercie będzie można usłyszeć zarówno miękki, otulający ciepłem wokal, jak i zaśpiewy głosem białym.

Z ANIMĄ zagrają członkinie zespołu JARGA ze Słupska:

Katarzyna Barszcz, która zagra na bębnie obręczowym i instrumentach perkusyjnych oraz Anna Patalon, która zagra na barabanie i tank drum.

- 19.00 - Koncert zespołu Kurna Chata -

Muzyka zespołu Kurna Chata jest przykładem na to, że oryginalna forma aranżacyjna w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem oraz świadomą kreacją w kierunku różnorodności nastrojów muzycznych, może prowadzić do błyskotliwego końcowego efektu artystycznego. Repertuar koncertowy Kurnej Chaty to z jednej strony ciekawe interpretacje tradycyjnych polskich tematów folkowych w stylu wykonawczym „ethno-modern”, a z drugiej strony ocierające się o muzyczno-kabaretowy pastisz, dowcipne utwory inspirowane tekstami z tradycyjnej muzyki ludowej. Połączenie nostalgicznych klimatów tradycyjnych pieśni ludowych z humorystycznymi piosenkami w stylu folk, zapewniają podczas koncertów zespołu Kurna Chata różnorodne i inspirujące przeżycia artystyczne.

W OGRODZIE:

- warsztaty tańców dawnych, plecionkarskie, malowania na drewnie, ceramiczne, stoiska lokalnych wystawców, animacje.

- 20.00 - zabawa taneczna z DJ przy budynku OSP.

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!