44535ceb534900a4c594ba7c8316837a.jpg

Dnia 12 stycznia 2019 roku w Czarnej Dąbrówce po kilkuletniej przerwie, odbył się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . W sobotnie popołudnie wszyscy zainteresowani zebrali się w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

Na scenie wystąpiła grupa „Fire Of Night” z Cewic, potem „MeLaDoGaM” z Nożyna następnie swój koncert wykonała grupa „Smogs”.

Tradycyjne światełko do nieba tym razem odbyło się jako pokaz „Fire Show” przygotowany przez zespół „Febris” z Mikorowa.

Część artystyczną przeplatały licytacje, które w brawurowy sposób poprowadzili Beata Łozowska i Marcin Heron.  Wywołały one wiele emocji, a chęć zdobycia wybranych fantów przyczyniła się do przekazania całkiem pokaźnych kwot na rzecz WOŚP.


Na miejscu można było skorzystać z bufetu, loterii fantowej a całkowity koszt ze sprzedaży zasilił puszki wolontariuszy.

Zakończeniem programu artystycznego był występ zespołu „Kurna Chata”


Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przekazali gadżety i vouchery na licytację, wolontariuszom i mieszkańcom, dzięki którym udało nam się uzyskać bardzo wysoką kwotę 15.856,37 zł.

Więcej zdjęć >>