cc3993bef8f5500eb69935a52027870f.jpg

Dwa tygodnie ferii upłynęło w mgnieniu oka. GCKiB przygotowało bogaty program zimowej przerwy od szkoły. Pozostaje nam nic innego jak powspominać ten mile spędzony czas.

Pierwszy tydzień rozpoczęliśmy śpiewająco - w kawiarni muzycznej odbył się recital poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej. W poniedziałek i wtorek dzieci i młodzież spotkali się na warsztatach teatralnych. Czas szybko płynął na zabawach i warsztatach teatralnych prowadzonych przez p. Roksanę Wiczk. Podczas nocki kulinarnej mali kucharze przygotowywali popisowe dania. Środa to karnawałowy bal przebierańców i moc atrakcji - fotobudka walentynkowa, występy taneczne, wokalne, zabawy animacyjne czy konkurs na najładniejsze przebranie. Następnego dnia również szaleństwom nie było końca - dzięki dmuchańcom - skakańcom uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci. Po południu dzieci upiekły fantazyjne pizze. Wieczorem na sali widowiskowej odbył się recital "Miłość w pięciu smakach - było pięknie, dziękujemy zespołowi Musical. W piątek dokończyliśmy nasze małe dzieła sztuki - wyroby z gliny (które formowaliśmy na zajęciach ceramicznych w poniedziałek) pokryliśmy kolorowym szkliwem.

Przez pierwsze trzy dni drugiego tygodnia ferii uczestniczyliśmy w zajęciach akrobatyki i ruchu scenicznego. W czwartek odbył się karnabal, a dzieci ze świetlic obejrzały film "O psie, który wrócił do domu", a starsi poszli na "Planetę Singli 3". W piątek odbyło się spotkanie organizacyjne z młodzieżą dotyczące projektu z robotyki. Po południu wolontariusze międzynarodowi.

Ponadto przez całe ferie odbywały się zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Czarna Dąbrówka, prowadzone przez p. Tadeusza Gralaka. W pogodę i niepogodę graliśmy w tenisa stołowego, piłkę nożną, koszykówkę, unihokeja, odwiedziliśmy siłownię na ul. Jeziornej itd..

Dziękujemy instruktorom za przygotowanie zajęć, a dzieciom za aktywne uczestnictwo. Dwa tygodnie ferii upłynęły na zabawach i warsztatach, a uśmiech nie schodził wam z twarzy.

Do zobaczenia w GCKiB.

Czytaj Więcej>>