Czytaj więcej: Zapraszamy na zajęcia instrumentalne!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy poniedziałek (7. września) o godz. 16.00 w GCKiB w Czarnej Dąbrówce!. Zapraszamy wszystkich chętnych! Przekonajcie się co Wam w duszy gra!.

 

Czytaj więcej: Nowa oferta artystyczna w GCKiB w Czarnej Dąbrówce!

Po letnim sezonie plenerowym, pełnym wrażeń, wracamy do Was z cyklicznymi zajęciami artystycznymi. Rozpoczynamy już w najbliższy piątek! Będzie tanecznie! Zapraszamy zarówno młodszych, jak i nieco starszych.
Na godz. 14.30 zaplanowaliśmy dla Was warsztaty tańca współczesnego.

 

Czytaj więcej: Jarmark Płodów Rolnych w Rokitach

Zapraszamy wszystkich na Jarmark Płodów Rolnych w Rokitach, który odbędzie się 29 sierpnia 2020 roku o godzinie 15.00 na placu wiejskim przy jeziorze w Rokitach.

 

Czytaj więcej: Gra terenowa szlakiem gminy Czarna Dąbrówka

W GCKiB rozpoczęliśmy realizację projektu "Gra terenowa szlakiem gminy Czarna Dąbrówka". Piękne wyrzeźbione żołędzie znalazły już swoje miejsce w naszej gminie. Przedstawiciele 6 sołectw: Czarna Dąbrówka, Nożynko, Rokity, Jasień, Kozy, Nożyno nadali żołędziom pięknych kolorów.

 

Czytaj więcej: Warsztaty wikliniarskie w Nożynie

Za nami spotkanie z naturalnym, wdzięcznym materiałem, jakim jest wiklina. W piątek, 21 sierpnia, przekonaliśmy się, że pleść może każdy  - niekoniecznie trzy po trzy, ale za to wiklinowe kosze, zupełnie prawdziwie i na równi pięknie.

 

Czytaj więcej: Twórczość jest sumą chęci i zaangażowanego serca

Za nami wernisaż, będący podsumowaniem tegorocznego "Dzikiego Pleneru". W przeciągu ostatnich dwóch tygodni Dom Pracy Twórczej i Rzemiosł Dawnych w Mikorowie stał się domem artystów plastyków, którzy w zaciszu jego ścian tworzyli pejzaże, portrety, abstrakcje...

 

Czytaj więcej: Kolejne działanie warsztatowe!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pewną czarodziejką, która w swoim magicznym świecie plecie, plecie, plecie.... Magdalena Korbuszewska - miłośniczka naturalnych plecionek, specjalizująca się w wiklinie. Od 2017 roku prowadzi warsztaty plecionkarskie, w 2019 roku uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie koszykarz plecionkarz.

 

Czytaj więcej: Targ kaszubski w Jasieniu

Kochani, szykujemy dla Was kolejną, piękną okazję do spotkania!! Już 15.08. widzimy się w Jasieniu na Targu Kaszubskim. Rezerwujcie termin! Zaczynamy o godz. 14.00.