Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny -

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie wraz z Urzędem Statystycznym w Gdańsku organizują konkurs fotograficzny zatytułowany „Tożsamość w obiektywie” dla dzieci szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

 

Czytaj więcej: Infolinia spisowa będzie działać dłużej

Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00 .

 

Czytaj więcej: Przypominamy! Narodowy Spis Powszechny tylko do 30 września

Uwaga! Do 30 września 2021 roku Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

 

Czytaj więcej: Stan realizacji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Gdańsku, które przesyła informację dotyczące aktualnego stanu realizacji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, podaje wg stanu na dzień 06 września  2021 r.,

 

Czytaj więcej: Zaszczep się i weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Zaszczep się i weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, podczas Gminnych Dożynek, które odbędą się 4 września 2021 roku w Rokitach.

 

Czytaj więcej: Spisz się jak najszybciej samodzielnie!

Czas na samodzielnie spisanie się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 masz do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz – nie czekaj do 30 września! Pamiętaj, że udział w spisie to twój obowiązek.

 

Czytaj więcej:  Ogłoszenie o mobilnych punktach spisowych

Przypominamy o możliwości spisania się w mobilnych punktach spisowych. Poniżej harmonogram działania punktów mobilnych, w których danego dnia będą mogły spisywać się osoby ze wskazanych miejscowości.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie o mobilnych punktach spisowych

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, chcąc ułatwić mieszkańcom wypełnienie ustawowego obowiązku spisania się, podjął decyzję o utworzeniu na terenie gminy Czarna Dąbrówka mobilnych punktów spisowych z dyżurującymi w nich rachmistrzami.

 

Czytaj więcej: Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę

Rusza Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Wystarczy, że spiszesz się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcisz do tego rodzinę i osoby z najbliższego otoczenia.

 

Czytaj więcej: Czy pamiętasz, że udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy?

Obowiązek udziału w spisie powszechnym został uregulowany w art. 6 ust. 3 i art. 9 ust. 1 ustawy o statystyce publicznej (Dz. U z 2021 r. poz. 955).