Czytaj więcej: Informacja

Informuję o naborze wniosków do programu Mój Prąd.  Program skierowany jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową

 

Czytaj więcej: Zgłoś nielegalne postępowanie z odpadami

Widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie, a może nagły wzrost ilości transportów ciężarowych jakie zaczęły przyjeżdżać na teren nieruchomości położonych z dala od gęstej zabudowy mieszkalnej, w okolicy lasów, miejsc rzadko uczęszczanych

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie dla rolników

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

 

Czytaj więcej: Program „Dobry Start”- Ważna Zmiana!

Od 1 lipca 2021 r. procedurą dotyczącą świadczenia "Dobry start" zajmować się będzie Zakład Ubezpieczeń Społecznych, a nie jak do tej pory – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

 

Czytaj więcej: 500+. Mija ważny termin

Od 1 czerwca 2021 r. rozpoczął  się nowy okres świadczeniowy 2021/2022, na który jest ustalane prawo do świadczenia wychowawczego  i będzie trwał do 31 maja 2022 r.

 

Czytaj więcej: Harmonogram wydawania żywności

Harmonogram wydawania żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Żywność będzie wydawana w dniach 10 – 11 czerwca w sali Domu Ludowego w Nożynie !!!!

 

Czytaj więcej: Zarządzenie Wójta Gminy

Zarządzenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka NR 63/2021 z dnia 2 czerwca 2021 r. w sprawie: przeprowadzenia wyborów uzupełniających sołtysa Sołectwa Mikorowo w Gminie Czarna Dąbrówka powołania pełnomocnika ds. wyborów sołeckich i ogłoszenia kalendarza wyborczego.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek XXVI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek XXVI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 21 czerwca 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 15.15 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Informacja - 4 czerwca Urząd Gminy nieczynny!

Informujemy, że w piątek 4 czerwca 2021 roku Urząd Gminy Czarna Dąbrówka będzie nieczynny!!! Za ewentualne niedogodności przepraszamy.

 

Czytaj więcej: Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju 2021

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week Link otwiera się w nowym oknie) o akcja w skali ogólnoeuropejskiej mająca na celu pobudzenie i uczynienie widocznymi działań,