Czytaj więcej: Harmonogram wydawania żywności

Harmonogram wydawania żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Żywność będzie wydawana w dniach 10 – 11 czerwca w sali Domu Ludowego w Nożynie !!!!

 

Czytaj więcej: Zarządzenie Wójta Gminy

Zarządzenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka NR 63/2021 z dnia 2 czerwca 2021 r. w sprawie: przeprowadzenia wyborów uzupełniających sołtysa Sołectwa Mikorowo w Gminie Czarna Dąbrówka powołania pełnomocnika ds. wyborów sołeckich i ogłoszenia kalendarza wyborczego.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek XXVI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek XXVI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 21 czerwca 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 15.15 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Informacja - 4 czerwca Urząd Gminy nieczynny!

Informujemy, że w piątek 4 czerwca 2021 roku Urząd Gminy Czarna Dąbrówka będzie nieczynny!!! Za ewentualne niedogodności przepraszamy.

 

Czytaj więcej: Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju 2021

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week Link otwiera się w nowym oknie) o akcja w skali ogólnoeuropejskiej mająca na celu pobudzenie i uczynienie widocznymi działań,

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na spotkanie dla Wolontariuszy

W ramach realizacji  projektu "Razem w drodze Q przyszłości II” w dniu 02.06. 2021r. (środa) o godz. 15.30 w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbędzie się spotkanie organizacyjne dla chętnych wolontariuszy do udziału w zaplanowanych w projekcie działaniach.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek XXV Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek XXV Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 31 maja 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 15.15 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie i nieodpłatna mediacja

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie obejmuje rozpoznanie problemu i udzielenie porady dostosowanej do indywidualnej sytuacji osoby korzystającej z porady. 

 

Czytaj więcej: Nabór na wolne stanowisko specjalisty ds. technicznych

Zakład Gospodarki Komunalnej w Czarnej Dąbrówce ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Czarna Dąbrówka, ul. Cicha 3, 77 – 116 Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Webinarium „Nowe możliwości finansowania projektów. Stan prac Programów międzynarodowych...

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line w dniu 27 maja 2021 r. na temat nowych możliwości wsparcia pomorskich, małych i dużych projektów.