d9a593163e03fbb2dc86bcc17761b112.jpg

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Czarna Dąbrówka, informuje się, że od poniedziałku, 30 marca 2020 r. do odwołania, wprowadza się dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce.

Zarówno Urząd Gminy Czarna Dąbrówka, jak i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Pozostaje nadal ograniczony dostęp interesantów do budynków Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce.                                         

Obsługa interesantów odbywa się telefonicznie oraz korespondencyjnie, w tym z wykorzystaniem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a także za pomocą systemu ePUAP.

 

Dostęp do budynku Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce możliwy będzie nadal wyłącznie w przypadku załatwienia spraw pilnych i wymagających bezpośredniego kontaktu, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty:

Sekretariat Urzędu Gminy: 59 821 26 43

Sekretariat GOPS: 59 821 26 60, 59 821 25 45


Nadal pozostaje nieczynna kasa Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce. Podatki i opłaty lokalne należy uiszczać przelewem na właściwy rachunek bankowy. Wypłaty świadczeń z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej będą przekazywane wyłącznie na rachunek bankowy (Pamiętaj o podaniu nr rachunku bankowego!).

 

Przypominamy także, iż w przypadku zaobserwowania u siebie bądź swoich bliskim objawów takich jak gorączka, kaszel i problemy z oddychaniem, należy bezzwłocznie telefonicznie powiadomić bytowską stację sanitarno-epidemiologiczną tel. 736 333 550    lub w przypadku nasilonych objawów zadzwonić pod numer alarmowy 112.