Czytaj więcej: Pożar przyczepy kempingowej w Kozinie

21 listopada 2023 roku około godz. 18.40 nasza jednostka OSP została zadysponowana do pożaru domku kempingowego na terenie żwirowni w Kozinie.

 

Czytaj więcej: Wypadek drogowy na trasie Rokity - Jasień

W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku drogowego na trasie  Rokity - Jasień .

 

Czytaj więcej: Wypadek drogowy na trasie Czarna Dąbrówka - Jerzkowice

29 października około godziny 2.00 w nocy nasza jednostka została zadysponowana do zderzenia czołowego dwóch pojazdów na trasie Czarna Dąbrówka - Jerzkowice .

 

Czytaj więcej: Podpisanie umowy na nowy wóz dla OSP

24 października 2023 roku w Gdańskiej siedzibie WFOŚiGW prezes i skarbnik jednostki OSP Czarna Dąbrówka podpisali umowę na dofinansowanie zakupu nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

 

Czytaj więcej: Pogrzeb strażaków z Żukowa

W dniu dzisiejszym poczet sztandarowy Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce w składzie: Kom gminny OSP Tomasz Malek, Artur Toporek OSP Jasień, Daniel Gawin OSP Nożyno,

 

Czytaj więcej: Pożar ładowarki w Kozach

W dniu  21 sierpnia w godzinach porannych nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do akcji gaśniczej w miejscowości Kozy.

 

Czytaj więcej: Spartakiada MDP 2023

W dniu 26 czerwca Szkole Podstawowej w Nożynie rozpoczęła się spartakiada Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP) z terenu Gminy Czarna Dąbrówka. Spartakiada prowadzona jest w formie obozu sportowego i potrwa do 7 lipca.

 

Czytaj więcej: Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze

W dniu 17.06.2023 w Nożynie odbyły się gminne zawody sportowo pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  W rywalizacji udział wzięło osiem drużyn z czterech jednostek OSP w tym dwie dziewcząt.

 

Czytaj więcej: Pożar domku letniskowego w Kłosach

W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru domku letniskowego na terenach rekreacyjnych w miejscowości Kłosy.

 

Czytaj więcej: Uroczyste przekazanie wozu bojowego dla OSP Czarna Dąbrówka

W sobotę 13 maja na placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej Dąbrówce odbyła się uroczystość przekazania średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Renault Midlum 270 dci.