Czytaj więcej: Wypadek autobusu na trasie Rokity - Rokiciny

W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do wypadku komunikacyjnego na trasie Rokity – Rokiciny.

 

Czytaj więcej: Akcja Zaszczep się z OSP

Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla naszych strażaków na zakup nowego sprzętu ratowniczego za Wasz udział w szczenieniach.

 

Czytaj więcej: Zjazd Delegatów Oddziału Gminnego ZOSP

W piątek 3 września 2021 roku odbył się Zjazd Delegatów Oddziału Gminnego ZOSP, podczas którego zostały wybrane nowe władze OSP na następną pięcioletnią kadencję.

 

Czytaj więcej: Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Nożynie

28 sierpnia 2021 roku na stadionie sportowym w Nożynie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Uwaga! Zbiórka krwi już w sobotę

I Ty możesz zostać Superbohaterem! Wystarczy, że 19 czerwca 2021 roku weźmiesz udział w zbiórce krwi, która zorganizowana będzie przy remizie OSP Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Strażacki Dzień Dziecka w OSP Czarna Dąbrówka

Rok 2020 i początek 2021 ze względu na sytuację epidemiologiczną nie obfitował w imprezy plenerowe, tym większa więc była radość dzieci, gdy druhowie i druhny z OSP Czarna Dąbrówka zorganizowali festyn rodzinny pn. „Strażacki Dzień Dziecka”

 

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny -

Gminny Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Urząd Gminy, GCKiB w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwa Gminy Czarna Dąbrówka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku, a zagrożenia pożarowe".

 

Czytaj więcej: Kolizja drogowa na trasie Jasień - Obrowo

Dnia 30 stycznia 2021 roku w godzinach wieczornych na trasie Jasień – Obrowo doszło do kolizji drogowej. W działaniach uczestniczyły OSP Jasień, OSP Czarna Dąbrówka oraz  zastęp JRG 1 PSP Bytów.

 

Czytaj więcej: Wędkarze w wodzie

W dniu 21 stycznia 2020 roku około godziny 12.15 Stanowisko Kierowania PSP w Bytowie zostało poinformowane, że na jeziorze Wiejskim w miejscowości Bochowo załamał się lód pod dwoma wędkarzami.

 

Czytaj więcej: Pożar przewodu kominowego w Jerzkowicach

W dniu dzisiejszym o godz. 10.35 (20.12.2020 r.) nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do pożaru przewodu kominowego budynku wielorodzinnego w Jerzkowicach.