Czytaj więcej: Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze" informuje że w trakcie działalności punktu w gminie Czarna Dąbrówka, zrealizował 62 przedsięwzięcia, które otrzymały 1 818 846,20 zł dotacji.

 

Czytaj więcej: Harmonogram odbioru odpadów 2024

Uwaga - Informujemy że poniżej na stronie zamieszczony został nowy Harmonogram wywozu odpadów dla gminy Czarna Dąbrówka obowiązujący od 01.01.2024 do 31.12.2024 roku.

 

Czytaj więcej: Uwaga Rolnicy !!!

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka informuje o terminach składania wniosków o zwrot kosztów zakupionego paliwa rolniczego w roku 2023/2024.

 

Czytaj więcej: Ranking Gmin Województwa Pomorskiego 2023

„Ranking Gmin Województwa Pomorskiego” to wyjątkowa inicjatywa, którą realizuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego we współpracy z Urzędem Statystycznym w Gdańsku.

 

Czytaj więcej: Modernizacja urządzeń energetycznych w naszej gminie

Minione półrocze wiązało się z pracą poświęconą zagadnieniom w sposobie funkcjonowania naszych jednostek samorządowych kontekście istniejących problemów energetycznych.

 

Czytaj więcej: Podpisanie umów na dofinansowanie

W dniu 16 listopada 2022 roku w sali Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku podczas uroczystej gali Marszałek Mieczysław Struk wraz z P. Dyrektor Justyną Durzyńską, oficjalnie wręczyli promesy na inwestycje finansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

Czytaj więcej: II Edycja Polskiego Ładu - Programu Inwestycji Strategicznych

31 maja 2022 roku w sali GCKiB w Czarnej Dąbrówce odbyło się  uroczyste przekazanie symbolicznych czeków z pieniędzmi pozyskanymi przez samorządy z drugiego rozdania rządowego programu Polski Ład.

 

Czytaj więcej: Historyczna Dotacja

To z pewnością była chwila wyjątkowa która każdemu z nas Samorządowców wpisze się w pamięci. Bo są to największe dotacje jakie do tej pory otrzymywaliśmy na wsparcie gminnych inwestycji.