Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

Przypominamy, że do 30 listopada w całym kraju prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy. Od 10 października rachmistrzowie mogą prowadzić spis w formie wywiadów bezpośrednich.

 

Czytaj więcej: Konkurs promujący Powszechny Spis Rolny 2020

Urząd Statyczny Gdańsku w ramach promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020 zorganizował konkurs, który będzie trwał do 23.10.2020 roku na antenie radia Plus. Jest to konkurs radiowy z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym, uczestnicy mają możliwość na antenie Radia Plus sprawdzić swoją wiedzę z zakresu spisu.

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

1 września 2020 roku ruszył spis rolny. Jego wyniki są jedynym źródłem pozwalającym dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo, a zebrane dane posłużą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych. Dlatego udział w spisie oraz udzielenie dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi jest w najlepszym interesie samych rolników.

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

Od 1 września do 30 listopada 2020 na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa badanie - Powszechny Spis Rolny 2020. Spisy rolne dostarczają kluczowych danych, w oparciu o które prowadzone są analizy zmian, jakie zaszły w rolnictwie na przestrzeni lat.

 

Czytaj więcej: Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w...

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID-19, podejmuję decyzję o prowadzeniu przez rachmistrzów spisowych wyłącznie wywiadów telefonicznych w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji, z wykorzystaniem otrzymanych urządzeń mobilnych.

 

Czytaj więcej: Trwa Powszechny Spis Rolny

W całej Polsce właśnie trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy, a podstawową formą udziału w nim jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę http://spisrolny.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz.

 

Czytaj więcej: Spis Rolny - Konkursy

Trwają dwa konkursy radiowe – w Radio Kaszëbë i Radio Weekend. Wystarczy wykazać się wiedzą o spisie rolnym i można zgarnąć takie nagrody, jak słuchawki JBL, dysk przenośny 1 TB, pendrive 128 GB.

 

Czytaj więcej: Spis Rolny – Konkurs Fotograficzny

Rolniku, wypełniając swój obowiązek możesz zdobyć atrakcyjne nagrody. Weź udział w konkursie fotograficznym promując Powszechny Spis Rolny 2020. Zrób zdjęcie swojego gospodarstwa i prześlij je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Czytaj więcej: Spis Rolny - Konkurs

Rolniku, wypełniając swój obowiązek możesz spełnić marzenia dzieci. Nagrody, czyli piłki do kosza, siatki, nogi, siatki na piłki i różne gadżety promujące spis, np. puzzle dla dzieci, worki na buty czy czapki z daszkiem, trafią do gminy z najwyższym wskaźnikiem spisanych gospodarstw rolnych przez samospis internetowy.

 

Czytaj więcej: Uwaga, uwaga! konkurs !!!

Uwaga konkurs dla rolników, który potrwa do 10 października. Trzeba wejść na http://spisrolny.gov.pl i spełnić swój obowiązek, czyli spisać się - Kto wygrywa? To jest najlepsze! Wygrywają dzieci!!!