Czytaj więcej: Zakończenie I etapu programu

22 listopada na kompleksie basenowym "Nimfa" w Bytowie, Szkoła Podstawowa  z Nożyna zakończyła I etap realizacji projektu z dofinansowaniem na budowanie sekcji żeglarskiej pn. "Pływać każdy może”.

 

Czytaj więcej: Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych

19 listopada w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Niezbędnym wymogiem było, aby w drużynie były minimum 2 kobiety.

 

Czytaj więcej: Puchar Kaszub 2023

Zapraszamy na spinningowe zawody wędkarskie parami z łodzi nad jeziorem Jasień, które odbędą się  29 września 2023 roku przy Ośrodku wypoczynkowym "Zawiaty".

 

Czytaj więcej: Otwarte Zawody Spinningowe o puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka i 30-to lecie Prezesa...

10 września 2022 roku na jeziorze "Kopieniec Duży" odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka i puchar z okazji 30 lecia prezesury koła Andrzeja Duszkiewicza.

 

Czytaj więcej: Emocje w Cewicach, Gorzelak i Wdowczyk bohaterami

Wygrywamy z LKS Łebunia po słabym meczu w naszym wykonaniu, jednak nie narzekamy, bo po trzech meczach mamy komplet punktów.

 

Czytaj więcej: GTS Junior D2 - Pierwsze punkt

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnotowali juniorzy D2. Gratulacje dla strzelców bramek, reszty zespołu oraz trenerów.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na Otwarte Zawody Spinningowe o puchar Wójta Gminy

Zarząd Kola Gminnego PZW "Lipień" w Czarnej Dąbrowce, zaprasza na wszystkich wędkarzy i miłośników wędkarstwa na Otwarte Zawody Spinningowe o puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka oraz z okazji 30-to lecie Prezesa Koła.

 

Czytaj więcej: Wygrana GTS w Lipnicy po kolejnym dublecie Wdowczyka

Nasz zespół po drugiej kolejce ma już na koncie sześć punktów, a wszystko dzięki wygranej na ciężkim terenie w Lipnicy. Bardzo dobra pierwsza połowa meczu w naszym wykonaniu i prowadzenie 2:0, po kolejnym dublecie ustrzelonym przez naszego kapitana.