Czytaj więcej: XVIII Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Radnych Powiatowych

W niedzielę 4 października 2020 roku na rzece Łupawa odbyły się XVIII Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Radnych Powiatu Bytowskiego. W zawodach uczestniczyło kilkunastu wędkarzy z całego rejonu. Gościem zawodów był przedstawicielka rady powiatu bytowskiego i leśniczy z Nadleśnictwa Łupawa

 

Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

6 września 2020 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka, w których uczestniczyło 40 wędkarzy z całego rejonu. Organizatorem zawodów było koło PZW Lipień w Czarnej Dąbrówce. Zawody odbywały się w kategorii Senior.

 

Czytaj więcej: Towarzyskie zawody spinningowo-muchowe o puchar Prezesa Koła PZW

Dnia 23 sierpnia 2020 roku na rzece Łupawa odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowo - Muchowe o Puchar Prezesa Koła PZW Lipień „PSTRĄG 2020”. Zawody odbywały się w Kategorii „Senior”, w których uczestniczyło kilkunastu wędkarzy z całego naszego rejonu.

 

Czytaj więcej: Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe

W dniach 4-5 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe. W zawodach mimo ciągłego zagrożenia epidemiologicznego uczestniczyło kilkunastu wędkarzy całego rejonu. Zwycięzcą zawodów w kategorii "Senior" został Andrzej Hinca.

 

Czytaj więcej: Spotkanie podsumowujące pierwsze półrocze

W dniu 2 lipca Zarząd GTS zaprosił przedstawicieli Gminy Czarna Dąbrówka w osobach Wójta Gminy oraz przewodniczącego Rady Gminy. Tematem spotkania było podsumowanie pierwszego oraz plany współpracy w drugim półroczu bieżącego roku.

 

Czytaj więcej: Komunikat Organizatora  XXIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W związku z sytuacją epidemiologiczna w kraju niemożliwe jest obecnie dokończenie rozpoczętej rywalizacji biegowej. Dlatego postanowiliśmy, że rywalizacja dokończona zostanie w miesiącach wrzesień, październik, listopad. Do rozegrania zostały trzy biegi.

 

Czytaj więcej: Klub 2020. Mamy to!!!

Miło nam poinformować , że nasze klub  Uczniowski Klub Sportowy "Gryf" przy Szkole Podstawowej Im. Św. Jana Pawła II w Nożynie otrzymał po raz kolejny dotację Ministerstwa Sportu na realizację programu KLUB. Dzięki środkom z dotacji zakupimy sprzęt do lekkiej atletyki oraz „Uwaga” do koszykówki!!!!

 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W niedzielne popołudnie 23 lutego w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rokitach po raz kolejny królowała siatkówka. Tym razem rywalizacja toczyła się w kategorii kobiet. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły: Team Bytów, Rokitniki, Dream Team i Ósemki.