Czytaj więcej: Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W niedzielne popołudnie 23 lutego w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rokitach po raz kolejny królowała siatkówka. Tym razem rywalizacja toczyła się w kategorii kobiet. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły: Team Bytów, Rokitniki, Dream Team i Ósemki.

 

Czytaj więcej: Kaszubski Mecz

14 lutego grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Rokitach w ramach projektu Kumulacja Aktywności wzięła udział w Kaszubskim Meczu Piłki Siatkowej pomiędzy zespołami PLUS LIGI -  TREFLEM GDAŃSK i CUPRUM LUBIN, który rozegrany został w gdańskiej Ergo Arenie.

 

Czytaj więcej: Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Stowarzyszenia GTS Czarna Dąbrówka

W dniu 12 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Stowarzyszenia GTS Czarna Dąbrówka. Oprócz członków w zebraniu wzięli udział zaproszeni goście: Zbigniew Kosiński - radny powiatu bytowskiego, Jan Klasa - wójt gminy Czarna Dąbrówka, Tomasz Naderza - przewodniczący Rady Gminy Czarna Dąbrówka oraz Andrzej Rusiecki - komendant gminny OSP.

 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W niedzielę 23 lutego w hali sportowej w Rokitach odbędzie się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Początek rozgrywek o godzinie 12:00. Zespoły mogą się składać maksymalnie z 8 osób. Obowiązuje opłata wpisowa 30 zł od drużyny. 

 

Czytaj więcej: Finał WOŚP - dzień drugi

Część z Was uczestniczyła w drugim dniu 28. finału WOŚP, który dzięki inicjatywie Marcina Lisa i WKS Nożyno został zorganizowany na obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce pod hasłem "Bieg i Marsz rodzinny". Uczestnicy po intensywnej rozgrzewce z Grzegorzem Lejk ruszyli na trasę.

 

Czytaj więcej: V Sylwestrowy Bieg i Chód z Balonem

31 grudnia 2019 roku nad jeziorem w Rokitach odbył się V Sylwestrowy bieg i chód z balonem. Mimo wielkich obaw organizatorek pogoda dopisała i pozwoliła uczestnikom skończyć bez przeszkód bieg lub chód. Rozgrzewkę poprowadził p. Tadeusz Zblewski.

 

Czytaj więcej: IX Gminny Mikołajkowy Turniej Sportowy

16 grudnia odbył się w naszej szkole IX Gminny Mikołajkowy Turniej Sportowy. Wzięły w nim udział sześcioosobowe drużyny ze szkół w Czarnej Dąbrówce, Jasieniu, Nożynie i z Rokit. Tradycyjnie turniej rozpoczął się od zaprezentowania piosenki lub wiersza o tematyce mikołajkowo- świątecznej.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwo Powiatu dla Rokit!!!

W piątek 13 grudnia w Tuchomiu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Bytowskiego w Dwa Ognie Usportowione. Duży sukces w tych zawodach odniosła reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej w Rokitach zwyciężając i uzyskując awans do Półfinału Wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Człuchowie.