W dniu 18 października na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się drugie biegi przełajowe XXII Edycji Grand Prix. Dopisała pogoda co spowodowało, że na starcie stanęło 194 zawodniczek i zawodników.
Liczne grono kibiców obserwowało bardzo ciekawe pojedynki we wszystkich 24biegach na dystansach od 100 do 6000 m
W poszczególnych kategoriach zwyciężali :
I. Kategoria ,rocznik 2013 – dystans 100 m.
- Emilia Lepińska - SP Rokity
- Amelia Miszk - SP Czarna Dąbrówka
- Nadia Szuta - SP Jasień
- Kacper Klejna - SP Czarna Dąbrówka
- Jakub Lewandowski - SP Czarna Dąbrówka
- Igor Kobiela - SP Rokity
II. Kategoria, rocznik 2012 – dystans 300 m.
- Aleksandra Żwirek - SP Czarna Dąbrówka
- Martyna Szyca - SP Czarna Dąbrówka
- Anna Stencel - SP Czarna Dąbrówka
- Gracjan Kaczyński - SP Czarna Dąbrówka
- Antoni Stenka - SP Czarna Dąbrówka (Klub GTS Cz. Dąbrówka)
- Oskar Klejna - SP Rokity
III. Kategoria, rocznik 2011 – dystans 400 m.
- Emilia Stefanowska - SP Rokity
- Amelia Tusk - SP Czarna Dąbrówka
- Helena Labuda - SP Czarna Dąbrówka
- Adam Jakubowski - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Damian Zander - SP Nożyno (GTS)
- Bartek Hinca - SP Rokity
IV. Kategoria, rocznik 2010 – dystans 500 m.
- Karolina Cierzan - SP Jasień
- Marta Szczypior - SP Czarna Dąbrówka
- Martyna Klejna - SP Czarna Dąbrówka
- Paweł Lis - SP Czarna Dąbrówka ( GTS)
- Marcin Chomacki - SP Nożyno (GTS)
- Bartłomiej Choszcz - SP Rokity
V. Kategoria, rocznik 2009 – dystans 500 m i 1000 m.
- Lena Smentoch - SP Rokity
- Dominika Krzeińska - SP Nożyno
- Alicja Kossak - SP Czarna Dąbrówka
- Paweł Labuda - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Maciej Gruchała - SP Rokity (GTS)
- Filip Gellert - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
VI. Kategoria, rocznik 2008 – dystans 1000 m.
- Dorota Lis - SP Czarna Dąbrówka
- Zuzanna Malek - SP Rokity
- Weronika Driwa - SP Rokity
- Dominik Wenta - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Dawid Stenka - SP Rokity (GTS)
- Tomasz Marciniak - SP Rokity
VII. Kategoria , rocznik 2007 – dystans 1000 m.
- Marcelina Wenta - SP Rokity
- Nikola Berent - SP Rokity
- Julia Gorzelak - SP Nożyno
- Tomasz Dróżdż - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Bartłomiej Galus - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Gracjan Galus - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
VIII. Kategoria, rocznik 2006 - dystans 1000 m.
- Roksana Labuda - SP Czarna Dąbrówka
- Martyna Malek - SP Czarna Dąbrówka
- Weronika Brzeska - SP Rokity
- Dominik Klajna - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Tomasz Gruchała - SP Rokity
- Wiktor Buczyński - SP Nożyno
IX. Kategoria, rocznik 2005 – dystans 1000 m.
- Dagmara Hebel - SP Czarna Dąbrówka
- Martyna Driwa - SP Rokity
- Monika Stenka - SP Rokity
- Dominik Butowski - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Mateusz Malek - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
- Jakub Lis - SP Rokity (GTS)
X. Kategoria, rocznik 2004 – dystans 1000 m.
- Monika Wolska - SP Rokity
- Agata Domaszk - SP Nożyno
- Wiktoria Mulik - SP Nożyno
- Daniel Gosz - SP Jasień (GTS)
- Kamil Szturo - SP Rokity
- Wojciech Gorzelak - SP Nożyno (GTS)
XI. Kategoria, rocznik 2003 - dystans 1000 m.
- Klaudia Mańska - Gimnazjum nr 2 Bytów
- Katarzyna Cywińska - SP Nożyno
- Patrycja Simlat - SP Nożyno
- Andrzej Klejna - SP Rokity
- Maciej Brzeski - SP Rokity
- Jakub Tusk - SP Czarna Dąbrówka
XII. Kategoria – Bieg Główny – dystans 6000 m.
- Jolanta Szczerba - Rokity
- Dorota Finster Dziadek - Rokity
- Weronika Grabińska - Nożyno
- Piotr Majewski - WKS Nożyno
- Emilian Czarnowski - WKS Nożyno
- Szymon Stolc - Czarna Dąbrówka.
Opracował : T. Gralak