s_800_550_16777215_01_cache_klixok2watermark_b2ae17762efdc5e244f59d94cfb9fcfb.jpg

Zbliża się kolejny pracowity weekend dla sportowców. Dlatego postanowiliśmy informować naszych mieszkańców o sportowych wydarzeniach z udziałem naszych sportowców.

W sobotę 30 marca uczniowie, podopieczni Tadeusza Zblewskiego i Piotra Szczerby wystartują w 6 Biegach Grand Prix Lęborka w Lęborku.

Tego samego dnia drużyna juniora D2 GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka rozegra kolejny mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek klasy okręgowej Pomorskiego ZPN o godzinie 12.00 na boisku w Czarnej Dąbrówce przeciwnikiem gospodarzy będzie MKS Bytovia Bytów.

W niedzielę 31 marca do swoim rozgrywek przystąpią piłkarze WKS Nożyno. W ramach rozgrywek klasy B zmierzą się w Maszewie z Bazą 44 Siemirowice. Początek meczu o godzinie 11.00.

O godzinie 14.00 na boisko w Niepoględziu wybiegnie zespół seniorów GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka. Przeciwnikiem drużyny GTS będzie zespół Dolina Speranda Gałęźnia Wielka. Mecz zostanie rozegrany w ramach rozgrywek klasy „A” Pomorskiego ZPN.

Tego samego dnia do Bytowa wybierają się podopieczni Piotra Szczerby, którzy wezmą udział w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Siatkówki.

Osobna grupa sportowców ze Szkoły Podstawowej w Rokitach uda się na biegi przełajowe do Linii.

W poniedziałek 1 kwietna na boisku Orlik w Czarnej Dąbrówce rozegrane zostaną Mistrzostwa Szkół Podstawowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrane zostaną w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej „ i „Igrzysk Dzieci”.

Rozpoczęcie mistrzostw o godzinie 9.30.

 

Opracował : T. Gralak

Czytaj Więcej>>