75ee1047ce0ac382a24d976c28986c0e.jpg

Zbliża się kolejny pracowity sportowy weekend naszych sportowców. W sobotę 13 kwietnia swoje mecze rozegrają drużyny juniorów GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka. Jako pierwsi o godzinie 10.00 w Słupsku na stadionie Gryfa Słupsk drużyna E2 (rocznik 2009 i mł.) rozegra pierwszy turniej ligowy klasy „O”.

Przeciwnikami będą drużyny : Gryfa Słupsk, Stali Jezierzyce i Dwumiasto Ustka.

O godzinie 11.00 na boisko w Człuchowie wybiegnie drużyna juniora C1, która zmierzy się z miejscowym Piastem. Dla piłkarzy z Czarnej Dąbrówki będzie to pierwszy mecz w rundzie rewanżowej.

W niedzielę 14 kwietnia biegacze ze szkoły podstawowej Rokity wystartują w XIV Wojewódzkim Biegu Przełajowym Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Linii.

Niedziela 14 kwietnia to kolejne mecze piłkarskie drużyn GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka. O godzinie 10.30 drużyna juniora D2 na boisku w Czarnej Dąbrówce rozegra kolejny mecz ligowy klasy „0” a przeciwnikiem będzie Start Miastko.

W tym samym dniu drużyna seniorów występująca w klasie „A” wybiera się do Niezabyszewa. Przeciwnikiem GTS będzie zespół Magica a mecz rozpocznie się o godzinie 13.30. Drużyna GTS kolejny mecz rozegra już w środę 17 kwietnia i będzie gościć u siebie drużynę Orkana Gostkowo. Początek meczu godzina 17.00.

Zespół WKS Nożyno biorący udział w rozgrywkach klasy „B” w ten weekend pauzuje. Powodem jest wycofanie się z rozgrywek drużyny Brda/Victoria II Przechlewo. Piłkarze z Nożyna swój kolejny mecz ligowy rozegrają w środę 17 kwietnia. W tym dniu udadzą się do Studzienic gdzie o godzinie 17.00 zagrają Kaszubią II.

 

Opracował: T. Gralak

Czytaj Więcej>>