s_800_550_16777215_01_cache_klixok2watermark_bb5324636308bf8cee51cbee791faf77.jpg

29 czerwca (sobota) do rywalizacji przystąpili chłopcy i dziewczęta z roczników 2009/10. Po zaciętych meczach, w których nie brakowało bramek, emocji oraz piłkarskiej radości. Najlepsi okazali się podopieczni Jolanty i Zbigniewa Karskich BYKI Słupsk.

Zwycięzcy turnieju wygrali cztery mecze oraz zremisowali jeden pojedynek z Myśliwcem Tuchomie. Druga lokata na podium przypadła piłkarzom z Tuchomia. Zawodnicy trenera Łukasza Sabisza zgromadzili dwa oczka mniej niż triumfatorzy. Najniższe miejsca na podium przypadły gospodarzom GTS GR Bieliński I Czarna Dąbrówka.

Na dalszych miejscach uplasowali się Lipniczanka Lipnica, dziewczęta z Prometeusza Tuchomie oraz drugi zespół GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka.

Nagrody indywidualne otrzymali: 
Najlepszy zawodnik: Filip Gellert - GTS GR Bieliński I

Najlepszy bramkarz: Agata Pisik - Prometeusz Tuchomie

Najlepszy strzelec: Kacper Szabat (4 bramki) - Byki Słupsk.

Wszyscy młodzi piłkarze otrzymali nagrody, puchary, medale oraz dyplomy z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Czarna Dąbrówka Tomasza Naderzy, żony sponsora Sary Bielińskiej oraz Prezesa GTS GR Bieliński Zbigniewa Cierzana

 W drugim dniu turnieju (niedziela 30.06) na boiskach przy ul.Słupskiej w Czarnej Dąbrówce rywalizowali dziewczęta i chłopcy z roczników 2007/08.

Podobnie jak w sobotę najlepsza okazała się ekipa Byków Słupsk. W całym turnieju tracąc tylko punkty w zremisowanym meczu z Wdą Lipusz. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Leśnika Cewice, zaś na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy trenera Zbigniewa Litwina Wda Lipusz.

Tuż za podium dość niespodziewanie znalazła się drużyna GTS GR Bieliński II Czarna Dąbrówka, gdzie w większości występowali chłopcy, którzy walczyli na boisku w sobotę w roczniku 2009. Kolejne miejsca zajmowali GTS GR Bieliński I, Magic Niezabyszewo oraz Zawisza Borzytuchom.

Nagrody indywidualne powędrowały do:
- Najlepszy bramkarz - Dominika Lemańczyk - Wda Lipusz
- Najlepszy strzelec - Nikodem Klejsa (6 bramek) - Leśnik Cewice
- Najlepszy zawodnik - Jakub Peconek - Leśnik Cewice

Turnieje odbyły się dzięki wsparciu: Starostwa Powiatowego Bytów, GCKiB Czarna Dąbrówka oraz Gospodarstwa Rolnego Bieliński Karwno.

Czytaj Więcej>>