Czytaj więcej: Informacja w sprawie wyniku naboru na partnera pochodzącego spoza sektora finansów...

 Informuję, że w wyniku naboru na partnera pochodzącego spoza sektora finansów publicznych, do przygotowania i wspólnej realizacji projektów w ramach Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa

 

Czytaj więcej: Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Poniżej zamieszczamy komunikaty Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym.

 

Czytaj więcej: Obwieszczenie Wójta Gminy

Obwieszczenie o terminie spotkania otwartego dotyczącego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Potęgowo, na podstawie którego ma być lokalizowana elektrownia wiatrowa

 

Czytaj więcej: A może własny biznes? Jak pozyskać środki finansowe na realizacje pomysłów biznesowych?

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku wraz z partnerami zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne podczas którego omówione zostaną zagadnienia związane z przedsiębiorczością.

 

Czytaj więcej: Robotyka w GCKiB

Doskonała nauka i zabawa ? Zdecydowanie jest to możliwe !W naszych murach odbyły się zajęcia z robotyki, które już niebawem w Jasieniu i Nożynie Programowanie, kodowanie, układanie klocków - oj było kreatywnie.

 

Czytaj więcej: Eco-kultura na kółkach

W Domu Ludowym w Nozynie oraz w GCKiB i Jasieniu  nasi najmłodsi stworzyli swoje własne małe ekosystemy. Starannie usypali ziemię, kamyczki, ułożyli dary lasu po czym posadzili w pięknie przygotowanych słoikach roślinki.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek LII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek LII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 20 listopada 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 15.15 w sali narad Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Webinar „Zostań Innowatorem – Zaplanuj i sfinansuj inwestycje”

Słyszałeś o innowacjach, pracach badawczo-rozwojowych, chcesz zostać innowatorem i sprawdzić bezpłatnie czy Twoja firma ma potencjał na wdrożenie innowacji.

 

Czytaj więcej: Czary mary, czary mary w Nożynie i Czarnej Dąbrówce zrobiliśmy zegary

W Dom Ludowy w Nożynie oraz GCKiB odbyły się zajęcia tworzenia zegarów. Dzieci starannie pomalowały przygotowane tarcze, ozdobiły je metodą decoupage, a następnie zamontowały systemy zegarowe.

 

Czytaj więcej: Bezpłatne komputerowe badanie wzroku

Szanowni Państwo, 9 i 10 listopada zapraszamy na bezpłatne komputerowe badania wzroku, które odbędzie się na parkingu przy Przychodni w Czarnej Dąbrówce oraz przy CAS w Rokitach.