Czytaj więcej: Proponowany porządek XXVIII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek XXVIII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 27 września 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 15.15 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Zmarła najstarsza mieszkanka gminy

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci najstarszej mieszkanki Gminy Czarna Dąbrówka – Leokadii Zelewskiej, która zmarła 13 września br w wieku 102 lat.

 

Czytaj więcej: XII Miniolimpiada osób niepełnosprawnych

W piątek 10.09.2021 roku na Stadionie “Chrobry” w Charbrowie odbyła się XII Miniolimpiada Osób Niepełnosprawnych. Piętnaście stowarzyszeń skupiających osoby niepełnosprawne z powiatów -

 

Czytaj więcej: VIII Pomorskie Obchody Światowego Dnia FAS/FASD

Urząd Miasta Kwidzyn oraz Fundacja dla Dziecka i Rodziny „Wschodzące Słońce” mają zaszczyt zaprosić Państwa na VIII Pomorskie Obchody Światowego  Dnia FAS/FASD

 

Czytaj więcej: SzczepiBus w Czarnej Dąbrówce

Uwaga w dniu 12.09.2021 r. (niedziela) podczas Biegu Orłów na parkingu przed CIT w Czarnej Dąbrowce w godzinach 10.00-13.00 organizowane są szczepienia (bez rejestracji) przeciw COVID 19.

 

Czytaj więcej: Konkurs

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego organizuje kolejną- II edycję konkursu na najlepszy produkt lokalny pn. „Weki z Pomorskiej Spiżarni".

 

Czytaj więcej: Młodzi Superliderzy - Kulturalni Animatorzy

GCKiB Czarna Dąbrówka - grupa nieformalna "przyjaciele dzieci i młodzieży" pod patronatem Stowarzyszenia LOKO-MOTYWA zaprasza młodzież do udziału w projekcie:

 

Czytaj więcej: Moda na EtnoFit

W imieniu fundacji „Kulturalna Przestrzeń" z Piekoszowa chciałabym poinformować, iż jesteśmy w trakcie realizacji projektu pn. „Moda na EtnoFit", dofinansowanym ze środków Narodowego Instytutu Wolności

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek XXVII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek XXVII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 15.15 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Terminy składania wniosków o świadczenia rodzinne 2021

Terminy składania wniosków o świadczenia rodzinne  w  2021 r. Prawo do świadczeń rodzinnych ustala się na okres świadczeniowy tj.: od dnia 1 listopada do dnia 31 października następnego roku kalendarzowego.