Czytaj więcej: Klubu Senior + w Jasieniu

Projekt polega na utworzeniu Klubu Senior + poprzez przebudowę wraz z wyposażeniem Wiejskiego Domu Kultury w Jasieniu w celu zapewnienia seniorom miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Czytaj więcej: Remont budynku w Jasieniu

Zakończony został remont budynku przeznaczonego na mieszkania w miejscowości Jasień. Budynek po byłym banku krwi został nieodpłatnie przekazany na rzecz naszego samorządu przez Starostwo z przeznaczeniem na mieszkania .

 

Czytaj więcej: Przebudowa drogi wewnętrznej w Jasieniu

W dniu dzisiejszym 23 września 2019 roku podpisaliśmy umowę z firmą „Przedsiębiorstwo Drogowe R.J. Przyborzyce 7, powiat Bytów” na wykonanie projektu pn. "Przebudowa drogi gminy Czarna Dąbrówka nr. GPI 271.48.2019 w miejscowości Jasień".

 

Czytaj więcej: Nowa kanalizacja deszczowa w Jasieniu

Zakład Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki wykonał prace przy budowie kanalizacji deszczowo- odwadniającej na odcinku drogi wewnętrznej w Jasieniu.

 

Czytaj więcej: Remont drogi Jasień - Chośnica

Zakończony został remont drogi Jasień - Chośnica. Na odcinku drogi o długości 2,2 km położonym na terenie gminy Czarna Dąbrówka, ułożono nową nawierzchnie asfaltową. Całość zadania została sfinansowania Przez ZDP Starostwo Bytów.

 

Czytaj więcej: Remont drogi osiedlowej w Jasieniu

Rozstrzygnięty został przetarg na remont drogi osiedlowej (380 mb)  w miejscowości Jasień. Droga wykonana zostanie z kostki „polbruk” wraz z chodnikami. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma „Przedsiębiorstwo Drogowo Remontowe Jereczek” z Przyborzyc koło Bytowa wynoszącą 498.358, 85 zł.

 

Czytaj więcej: Przebudowa Wiejskiego Domu Kultury w Jasieniu

Gmina Czarna Dąbrówka informuję, że w dniu 23 sierpnia 2019 r. wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez UNION INVEST Sp. z o.o. ul. Szeroka 15B/1, 83-424 Lipusz, na przebudowę Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Jasień.

 

Czytaj więcej: Budowa drogi w Jasieniu

W dniu 16 lipca b.r. została podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Pomorskim a naszym Samorządem na realizację przedsięwzięcia budowy drogi wewnętrznej w miejscowości Jasień.