Czytaj więcej: Uzbrojenie działek w Nożynie

Zakład Gospodarki Komunalnej wykonał, w miejscowości Nożyno, w systemie zleconym, uzbrojenie w sieć wodno – kanalizacyjną, terenu pod budownictwo mieszkaniowe i działalność gastronomiczno- turystyczną.

 

Czytaj więcej: WYMARZONE PRZEDSZKOLE

Z końcem roku szkolnego uroczyście zakończono partnerski projekt „Wymarzone przedszkole” współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Operacja była realizowana przez cały rok szkolny 2018/2019 we wszystkich szkołach na terenie naszej gminy.

 

Czytaj więcej: Remont wraz z modernizacją wejścia do świetlicy wiejskiej w Nożynie oraz...

Stowarzyszenie LOKO – MOTYWA przy wsparciu Referatu Programów Unijnych Gminy Czarna Dąbrówka złożyło wniosek w ramach ogłoszonego naboru wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2

 

Czytaj więcej: Rockowa uczta w Nożynie!

Blisko 10 kapel na scenie zagrało 6.07. dla Yacha w Nożynie. Wśród wykonawców Yach Music Festiwal - Nożyno 2019 znaleźli się White Pin, Crack, Earthfall, RestlessSea, Kalamarapaksa, Big Blind, Paradoxxx, Vierna i charyzmatyczna gwiazda wieczoru 4 szmery. 

 

Czytaj więcej: Program

Miło nam poinformować, że klub „UKS GRYF Nożyno” znalazł się w gronie klubów, którym przyznano dofinasowanie z Rządowego Programu „Klub”. Ministerialne dofinansowanie trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych. W ramach programu otrzymamy 15 000 zł na rzecz naszego klubu. 

 

Czytaj więcej: Rozbudowa oświetlenia ulicznego w gminie Czarna Dąbrówka

W dniu 27 maja 2019 roku przeprowadziliśmy rozmowy z przedstawicielami firmy „Energa Oświetlenie” na temat współpracy inwestycyjnej w zakresie rozbudowy sieci oświetlenia ulicznego na najbliższe lata.

 

Czytaj więcej: Budowa Otwartej Strefy Aktywności w Nożynie

Zrealizowany projekt OSA w miejscowości Nożyno. Projekt został zlokalizowany w SP Nożyno przy placu zabaw. Prace przeprowadził E&M Zakład Remontowo Budowlany Maliszewski za kwotę 196.800,- zł w tym dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki wyniosło 50.000,- zł.