Czytaj więcej: Doposażenie placów zabaw

W ramach Funduszu Sołeckiego w poszczególnych sołectwach z Gminy Czarna Dąbrówka zakupiono i zamontowano urządzenia w ramach doposażenia placów zabaw:

 

Czytaj więcej: Wybory uzupełniające na sołtysa w Sołectwie Rokitki

6 listopada 2019 r odbyło się Zebranie Wiejskie Sołectwa Rokitki w sprawie wyborów uzupełniających na Sołtysa. Pełniący dotychczas tą funkcje Pan Kazimierz Mielewczyk złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji.

 

Czytaj więcej: Zarządzenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Zarządzenie nr 124 /2019 Wójta Gminy Czarna Dąbrówka  z dnia 25 października 2019 roku w sprawie ustalenia terminu zebrania wiejskiego dotyczącego wyboru Sołtysa Sołectwa Rokitki.

 

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Rokitkach

Czas był pełen atrakcji, gier i zabaw nie było końca, a dzieci bardzo zadowolone! Do tego świetne piłeczki, wóz strażacki! Lody, kiełbaski, drożdżówka, było pysznie!.

 

Czytaj więcej: Remont drogi w Rokitkach

Zakład Gospodarki Komunalnej  wykonał prace przy remoncie części drogi w miejscowości  Rokitki. Prace na długości 350mb obejmowały poszerzenie koryta drogi oraz ułożenie warstwy gruzobetonu, prze żwirowanie i zagęszczenie.

 

Czytaj więcej: Ferie w IZBIE REGIONALNEJ w Rokitkach

Językowy zawrót głowy to dzień, który cieszył się niesamowitym zainteresowaniem. Dzieci i młodzież z naszej gminy skorzystała z bezpłatnych zajęć zabawy obcymi językami.