Czytaj więcej:

Mnóstwo tańców, uśmiechów, zabaw, animacji, strażackie potyczki ale się działo na osiedlu w Czarnej Dąbrówce Rodzinnie i wesoło pożegnaliśmy lato a tym samym rozpoczęliśmy realizację wniosku

 

Czytaj więcej: Modernizacja stadionu w Czarnej Dąbrówce

W dniu 22 grudnia 2022 roku rozstrzygnięte zostały oferty na modernizację i budowę stadionu w Czarnej Dąbrówce. Po raz drugi przeprowadzony przetarg dał chyba efekt.

 

Czytaj więcej: Wieczór Kolęd i Pastorałek

Wielką moc mają świąteczne obrzędy i obyczaje, dlatego przetrwały tyle wieków. Bardzo piękny i jednoczący ludzi jest śpiew kolęd i przedstawianie Jasełek w okresie Bożego Narodzenia.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na mikołajki do GCKiB

Zapraszamy na mikołajki do GCKiB, w programie między innymi zimowe animacje, tańce, hulańce i odwiedziny Mikołaja. Organizatorzy GCKiB oraz Sołtys i Rada Sołecka Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej:

10 listopada 2022 roku przy Szkole Podstawowej w Czarnej Dąbrówce w ramach realizacji projektu "Pod biało-czerwoną" zamontowane zostały nowe maszty flagowe.

 

Czytaj więcej: Budowa szlaku pieszo-jezdnego w Czarnej Dąbrówce

Sołectwo Czarna Dąbrówka wykonało zaplanowaną na ten rok część inwestycyjną funduszu sołeckiego. W planie była budowa szlaku pieszo - jezdnego na ulicy Brzozowej, którą wykonał Zakład Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki.

 

Czytaj więcej: Modernizacja drogi wojewódzkiej nr. 211

Zakończyła się modernizacji 2,2 kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej numer 211 na trasie Czarna Dąbrówka - Podkomorzyce.

 

Czytaj więcej: Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Gminy

Zakończyliśmy roboty budowlane związane z realizacją projektu pn. "Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce".