Czytaj więcej: Modernizacja drogi Rokity - Mydlita

16 kwietnia 2024 roku odbył się odbiór techniczny kolejnej inwestycji zrealizowanej w naszej gminie. Zakończyła się modernizacja 2,5 kilometrowego odcinka drogi powiatowej na trasie Rokity – Mydlita.  

 

Czytaj więcej: Remont drogi w Mydlicie

Zakończyła się pierwsza część prac przy ułożeniu nowej nawierzchni asfaltowej na drodze wewnętrznej w sołectwie Mydlita.

 

Czytaj więcej: Dalszy remont drogi powiatowej Rokity - Pomysk

Miło nam poinformować że Wójt Gminy Jan Klasa i Starosta Bytowski planują dalszą modernizację drogi powiatowej Rokity - Pomysk

 

Czytaj więcej: Remont drogi Rokity - Mydlita

Mimo trudnych warunków pogodowych trwają prace przy remoncie drogi powiatowej na trasie Rokity - Mydlita. Do tej pory na odcinku 2,4 km ułożona została pierwsza warstwa asfaltu.

 

Czytaj więcej: Podpisanie umowy na wykonanie remontu drogi

W dniu 22 września 2023 roku podpisana została umowa na wykonanie remontu drogi zadania pn. „Remont drogi gminnych: odcinka położonego w miejscowości Mydlita i odcinka prowadzącego do miejscowości Dęby”.

 

Czytaj więcej: Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Gmina Czarna Dąbrówka otrzymała 50% dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, w ramach realizacji zadania pn. „Remont dróg gminnych: odcinka położonego w miejscowości Mydlita i odcinka prowadzącego do miejscowości Dęby”.