Czytaj więcej: Mikołajki, że ho ho

Cudna, magiczna, atmosfera, moc uśmiechów i radości.... Poszukiwania świętego Mikołaja, ogrom zagadek i dobrej zabawy ! Hurra Święty Mikołaj został odnaleziony !

 

Czytaj więcej: Andrzejkowy Bal Charytatywny

Zespół Caritas, działający przy parafii św. Stanisława Kostki w Czarnej Dąbrówce oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zapraszają do wspólnej zabawy!

 

Czytaj więcej: Podpisanie umowy na remont dróg gminnych

W dniu 2 września 2021 roku podpisana została umowa z Spółdzielnią Usługowo-Handlową z Rokitek Tadeusz Labuda na wykonanie 2 zadań gminnych.

 

Czytaj więcej: Piknik Rodzinny

17 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej w Czarnej Dąbrówce odbył się piknik integracyjny. Przedsięwzięcie to zorganizowano dzięki pomysłowości i współpracy Rady Rodziców, Dyrekcji, nauczycieli i uczniów. W integracji uczestniczyła cała społeczność szkolna.

 

Czytaj więcej: Uroczyste otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

21 maja 2021 roku nastąpiło uroczyste otwarcie zmodernizowanego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) znajdującego się w Podkomorzycach, przy oczyszczalni ścieków.

 

Czytaj więcej: Rozpoczęcie funkcjonowania PSZOK w Podkomorzycach

Informujemy, że od dnia 21 maja 2021 roku rozpoczął funkcjonowanie zmodernizowany Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdujący się w Podkomorzycach, przy oczyszczalni ścieków, czynny:

 

Czytaj więcej: INWESTYCJA  XXX - LECIA

W dniu 30 kwietnia b.r. odbyło się uroczyste oddanie do użytku inwestycji pn. ,,Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Podkomorzycach”.

 

Czytaj więcej: Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Podkomorzycach

W 2021 roku Gmina Czarna Dąbrówka dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, ukończyła zadanie pn.: „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Podkomorzycach”.